Наші студенти взяли участь у Міжнародному турнірі з історії

4-6 листопада 2015 р. у Київському університеті імені Бориса Грінченка відбувся II Міжнародний студентський турнір з історії. Тернопільський національний педагогічний університет теж взяв участь у турнірі. Було 38 команд, які гідно себе показали.

- Для нашої, тернопільської команди це був незамінний досвід, - говорить студент 4-го курсу, Володимир Козюпа. - Ми мали можливість кілька днів дискутувати з найкращими студентами історичних факультетів і не тільки. Познайомилися з цікавими людьми з різних міст з якими маємо багато спільних інтересів, будем старатися надалі підтримувати ці зв'язки і дякуємо за гарний і з користю проведений час."

Його колега Сергій Олійник, теж студент 4-го курсу додає:

- Формат турніру дуже гарно продуманий і стимулював нас до командної гри, отримали досвід працювати в команді, чітко і лаконічно висловлювати свої судження."

Володимир Мацюк висловив власне бачення від пройденого етапу:

- Турнір показав нам, що є ще багато чого над чим треба працювати, є до чого прагнути, дав нам стимул до роботи.

Майбутнім історикам запам'яталися такі слова Салата О.О., однієї з співорганізаторів конкурсу: "Після цього турніру ви вже приїдете інші, мислення після такого міняється".

І це дійсно так!