Викладачі ТНПУ ім.В.Гнатюка пройшли стажування у Польщі 03.09.2015

Викладачі ТНПУ ім.В.Гнатюка пройшли стажування у Польщі

Під час Літньої школи викладачі нашого університету пройшли стажування у Вищій Лінгвістичній школі м. Ченстохова у Польщі. У процесі стажування шестеро викладачів, а саме: Шонь Олена Богданівна, Будій Зіновія Іванівна, Морська Наталія Львівна, Петришин Галина Романівна, Поперечна Галина Антонівна, Литвин Любов Мирославівна, змогли перейняти досвід своїх закордонних колег, вивчити технології оптимізації і поліпшення освітнього процесу і, звичайно, поділилися своїми рекомендаціями.

Також наші викладачі ознайомилися з трирівневою системою вищої освіти та кваліфікаційними рівнями європейського освітнього простору, їх специфікою. Це дало можливість провести порівняльну оцінку її з українськими відповідниками.
Особливої уваги було приділено застосуванню інформаційних технологій та електронному навчанню, коучингу кар’єри та проектам Європейського Союзу.
Після завершення стажування нашим викладачам вручили сертифікати про підвищення кваліфікації.

Дата:  03.09.2015 07:31:00