Створено інклюзивно-ресурсний центр  ТНПУ  ім. В.Гнатюка

Створено інклюзивно-ресурсний центр

ТНПУ
ім. В.Гнатюка

В контексті реформування освітньої галузі постають нові вимоги до сучасного учителя. Особливо це стосується його інклюзивних компетентностей, адже інклюзивна освіта сьогодні визначена як один із пріоритетних напрямків цих реформ. У цьому контексті університет намагається створити усі умови для того, щоб наші випускники були конкурентноспроможніми на ринку освітніх послуг.

З метою підготовки майбутніх учителів до роботи в умовах інклюзії, здійснення підтримки студентів із особливими потребами, надання організаційно-методичної допомоги освітнім закладам регіону, формування мережі консультативних, психолого-педагогічних та корекційно-реабілітаційних послуг сім’ям із дітьми з інвалідністю у Тернопільському національному педагогічному університеті наказом ректора створено інклюзивно-ресурсний центр.

Запрошуємо до співпраці усіх зацікавлених в ідеї впровадження інклюзивної освіти, батьків, представників освітніх закладів та громадських організацій.

Контактна особа:
Зоряна Удич  (е-mail: u-z@ukr.net)

Долучайтеся у соціальних мережах:

Інклюзивно-ресурсний центр ТНПУ ім. Володимира Гнатюка

Тел. (098) 416-65-93 Тел. (095) 565-38-98 Тел. (0352) 53-39-58