28 листопада відбудеться акція   «Засвіти свічку!»   на вшанування пам’яті жертв голодоморів

28 листопада відбудеться акція 

«Засвіти свічку!» 

на вшанування пам’яті жертв голодоморів


Відповідно до Указу Президента України, згідно з розпорядженням голови Тернопільської ОДА в День пам’яті жертв голодоморів у Тернополі поминальні заходи відбудуться 28 листопада.


У фойє Тернопільської обласної державної адміністрації буде оформлена тематична виставка за матеріалами Українського національного інституту пам’яті «Спротив геноцину».


На Театральному майдані о 15.00 відбудеться панахида, мітинг-реквієм та акція «Засвіти свічку!». Традиційно на вшанування пам’яті мільйонів заморених голодом українців на майдані будуть запалені лампадки, викладені у виді хреста.  Відбудеться театралізоване дійство. На вмонтованому великому екрані транслюватимуться тематичні документальні фільми про вказану  трагедію українського народу. 


О 16.00 — всеукраїнська хвилина мовчання.


З Театрального майдану відбудеться хода до пам’ятника жертвам Голодомору 1932-1933 років, розташованого біля церкви Різдва Христового на вулиці Руській. Орієнтовно о 16.30. годині тут також буде поминальна відправа й запалення лампадок. 

В поминальних заходах візьмуть участь представники влади та органів місцевого самоврядування, громадські організації, учнівська та студентська молодь.


Запрошуємо долучитися до щорічної Всеукраїнської акції "Засвіти свічку пам'яті"


До списку

Гаряча лінія
телефон: 43-58-80 email: pravo@tnpu.edu.ua
Ресурси