Вечір спогадів та поезії Ярослава Павуляка

10 грудня 2015 р. у Тернопільському обласному краєзнавчому музеї відбувся вечір спогадів та поезії Ярослава Павуляка.

Розпочав програму вечора вступним словом Степан Костюк – директор Тернопільського обласного краєзнавчого музею, голова Тернопільської обласної організації Національної спілки краєзнавців України, член НТШ.

Поезію Ярослава Павуляка читали студенти факультету мистецтв Тернопільського національного педагогічного університету ім.Володимира Гнатюка Аліна Любая, Марія Ганич, магістрант Андрій Оленин, випускниця факультету мистецтв Наталія Липка та професор Тернопільського національного педагогічного університету ім. Володимира Гнатюка Олег Смоляк.

Під час вечора звучали народні награвання у виконанні інструментального ансамблю «Настасівські музики» (керівник – заслужений працівник культури України Андрій Галайко).

Своїми спогадами про Ярослава Павуляка поділились з присутніми член Національної спілки письменників України Петро Сорока, заслужений художник України Богдан Ткачик, старші наукові співробітники Історико-меморіального музею політичних в’язнів Андрій Олещук та Орест Савка, головний редактор журналу «Літературний Тернопіль», заслужений діяч мистецтв України, член національної спілки краєзнавців України Богдан Мельничук, заслужений працівник культури України, член Національної спілки краєзнавців України Богдан Хаварівський, мистецтвознавець, член Національної спілки художників України Віра Стецько, художник Дмитро Стецько, журналіст, член Національної спілки художників України Михайло Ониськів.

Відбулась презентація виставки «Моя душа, мов квітка на коні» (завідувачка сектора обліку фондів Тернопільського обласного краєзнавчого музею Світлана Ковальчук).

Програму вечора спогадів та поезії Ярослава Павуляка підготували: Олег Смоляк та Степан Костюк.

Інформаційна група факультету мистецтв