Викладачі та студенти відділення  «Початкова освіта» відвідали вихованців реабілітаційного центру»

Викладачі та студенти відділення

«Початкова освіта»

відвідали вихованців реабілітаційного центру

Бути людиною – значить творити добро

Викладачі та студенти відділення «Початкова освіта» відвідали вихованців Тернопільського обласного навчально-реабілітаційного центру». Піготували для діток дарунки, які виготовляли своїми руками, а також придбали для дітей необхідні книжки та канцелярію. Діти з радісними обличчями, віршами та піснями зустріли нас, адже з нетерпінням чекали Святого Миколая.

Директор центру, Король І.Я., випускниця нашого університету, організувала теплу зустріч студентів, вчителів та учнів, провела змістову екскурсію, розповіла про досягнення як вихованців так і вихователів, запрошувала студентів на практику та на роботу, наголосила на необхідності спеціалістів з корекційної педагогіки та логопедії.

Потюк Соломія,