Кафедра технологічної освіти та охорони праці   разом зі студентами допомагає воїнам АТО

Кафедра технологічної освіти та охорони праці

разом зі студентами допомагає воїнам АТО

Впродовж 2014-2015 н. р. викладачі та студенти кафедри технологічної освіти та охорони праці співпрацювали з волонтерами центру допомоги воїнам АТО, що знаходиться за  адресою м. Тернопіль, вул. Дністрянська, 10.

У лабораторії технології швейного виробництва  студенти розкроювали та шили натільну білизну для військових.

Студенти груп ТО-41 та ТО-51 виготовляли стропи для евакуації пораненого (постраждалого) з небезпечної зони та подальшого транспортування. Стропа – це  п’ять кілець (петель) з синтетичної стропи, з’єднаних між собою.  Вони є міцними і надійними для пересування поранених в екстремальних умовах. Беззаперечною перевагою такої стропи є можливість швидко одягнути її на постраждалого і переправити в безпечне місце.

Мамус Галина Мефодіївна