Голова ОДА вручив орден ректору ТНПУ ім.В.Гнатюка (ФОТО) 22.12.2015

Голова ОДА вручив орден

ректору ТНПУ ім.В.Гнатюка

22 грудня 2015 року в ТНПУ ім.В.Гнатюка побував випускник історичного факультету, нині - голова Тернопільської ОДА Степан Барна.  Він був присутній на підсумковому засіданні вченої ради університету, ознайомився із здобутками університуту та завданнями, котрі ставить перед собою колектив вишу.

Голова ОДА відзначив вагомі досягнення професорсько-викладацького складу та студентів університету, наголосив на важливості правильних підходів  до організації роботи та керівництва закладу.  За значний особистий внесок у розвиток національної освіти, підготовку кваліфікованих фахівців, багаторічну плідну педагогічну діяльність та високий професіоналізм С.Барна  вручив ректору університету державну нагороду – орден "За заслуги" ІІ ступеня.

Звертаючись до ректора, академіка АПН України В.П.Кравця, голова ОДА, зокрема,  сказав:

- Ваше ім`я вже багато років нерозривно пов`язують з педагогічним університетом. І недарма,  адже ви доклали максимум зусиль, щоб ми мали навчальний заклад, який відомий у всіх куточках України. Дякую вам за бажання працювати, вдосконалюватися, дякую за тисячі студентів, яких щороку випускає виш. Вони – наша гордість, наша надія!

Дата:  22.12.2015 14:00:00