Факультету мистецтв ТНПУ ім.В.Гнатюка представляє виставку«Вовняна акварель» (ФОТО)

Факультету мистецтв ТНПУ ім.В.Гнатюка

представляє виставку«Вовняна акварель»

Виставка робіт студентів спеціальності «Середня освіта (Образотворче мистецтво)» «Вовняна акварель» організована у вестибюлі факультету мистецтв.

В експозиції представлені копії та творчі роботи  студентів групи ОМ-24, виготовлені під керівництвом викладача кафедри образотворчого мистецтва, дизайну та методики їх викладання Рублевської Наталії Володимирівни.

Барвистість робіт вражає.

Барвистість робіт вражає

Картини з вовни виглядають настільки схоже на акварельні під склом, що, тільки підійшовши близько, можна побачити, що це не фарби.

«Вовняна акварель» – це аплікація з пасом різнокольорової вовни, ні чим не скріплена. Вона, тим не менш, чудово зберігається під склом, даруючи красу і радість творчості.

Шерсть – дивовижний матеріал, теплий, податливий, приємний в роботі.

Техніка «вовняна акварель» називається саме так тому, що картина малюється за допомогою пасм кольорової вовни, які, накладаючись одна на одну, утворюють мов би мазки фарби.

Викладач кафедри образотворчого мистецтва
Рублевська Н.В.

Квіткові мотиви, виконані у техніці  ''валяння''
Квіткові мотиви, виконані у техніці  ''валяння''