Студенти та викладачі факультету фізичного виховання - серед кращих легкоатлетів Тернопільщини

Студенти та викладачі факультету фізичного виховання -

серед кращих легкоатлетів Тернопільщини

Відбулось підсумкове засідання Федерації легкої атлетики Тернопільської області де відбулось вшанування кращих легкоатлетів та тренерів за підсумками виступів у 2015 році. Майже в усіх номінаціях були представлені студенти, випускники та тренери, що представляють факультет фізичного виховання ТНПУ ім.В.Гнатюка.

Відтак за підсумками року, кращим легкоатлетом серед юнаків став Іван Карюк,
студент 1 курсу факультету ФВ,

серед юніорів – Христина Стефанишина,
студентка 2 курсу факультету ФВ,

серед молоді – Сергій Крук,
випускник факультету ФВ,

серед чоловіків – Іван Панасюк,
випускник факультету ФВ,

серед жінок Наталія Стребкова (Солтан),
магістранта факультету ФВ).

Окрім того, вручено сертифікати за встановлення рекордів Тернопільської області:

Карюку Іван (штовхання ядра), Олійник Наталії (біг на 10000 м), Наталії Стребкові (біг на 3000 та 5000 м). Всі вони навчаються на факультеті фізичного виховання.

Наталія Олійник

В рейтингу тренерів-викладачів з легкої атлетики ДЮСШ Тернопільської області всі позиції зайняли випускники нашого вузу:

І місце – Віра Зозуля (ОДЮСШ «Колос»);

ІІ місце – Іван Чуба (Бучацька ДЮСШ);

на ІІІ місці – Ольга Стефанишина (ОДЮСШ).

До рейтингу тренерів, які тренують юніорів, молодь та дорослих спортсменів потрапили:

- Михайло Васірук (ІІ місце) заслужений тренер України, асистент кафедри теорії і методики олімпійського та професійного спорту ТНПУ;

- випускниця факультету ФВ Віра Зозуля (ІІІ місце).

До здобутків у 2015 році слід віднести те, що наші студенти брали участь у чемпіонатах:

- у Чемпіонаті Світу серед юнаків – Іван Карюк;

- у Чемпіонаті Європи серед молоді та Чемпіонаті Європм з кросу – Наталія Стребкова;

- у Чемпіонаті Європи серед молоді – Сергій Крук.

Звання майстри спорту України здобув Віктор Ворко (стрибок в висоту).

В рамках заходу відбулась звітно-виборча конференція Федерації легкої атлетики Тернопільської області, де президентом було переобрано доцента кафедри теорії і методики олімпійського та професійного спорту Валерія Дмитровича Єднака.

Доц.ТМОПС Єднак В.Д.