Студенти факультету філології і журналістики ТНПУ ім.В.Гнатюка проходили педагогічну практику в Хожуві (Польща) (ФОТО)

Студенти факультету філології і журналістики
ТНПУ ім.В.Гнатюка
проходили педагогічну практику
в Хожуві (Польща)

З 14 по 22 квітня цього року студенти факультету філології і журналістики груп УФ-32 (Хом’як Ольга, Пюрко Лілія, Задойона Тетяна, Рожанська Вікторія, Білик Уляна, Король Ірина) та УФ-31 (Зрайло Галина) проходили педагогічну практику в польському місті Хожув у Товаристві охорони прав та гідності дитини «Виспа».

Організацією поїздки займалося тернопільське Товариство охорони прав та гідності дитини «Фортеця». Враження від практики залишилися лише позитивні, адже ми отримали неоціненний досвід спілкування з дітьми віком від 7 до 15 років, навчали їх української та англійської мов, грали у різні ігри, виготовляли орігамі та просто весело проводили час.

Побували ми й у декількох навчальних закладах міста Хожув, а саме в ліцеї, приватній школі, початковій школі та у дитячому садку. Також ми відвідали такі міста, як Катовіце та Краків, де чудово розважилися та залишили теплі спогади про поїздку.

Студентка групи УФ-32
Хом’як Ольга

У ліцеї м. Хожув

Під час проведення практики в польському місті Хожув