Завідувач кафедри фізичного виховання   ТНПУ ім.В.Гнатюка - герой спортивного року Тернопільщини

Завідувач кафедри фізичного виховання

ТНПУ ім.В.Гнатюка

став лауреатом конкурсу

"Герої спортивного року

Тернопільщини – 2015"

29 грудня 2015 року відбулось вшанування кращих спортсменів та працівників фізичної культури і спорту Тернопільської області. Відзнаки лауреатів конкурсу «Герої спортивного року Тернопільщини – 2015» вручили керівники області фахівцям галузі та спортивним журналістам.

Привітали із досягненнями спортсменів і представники НОК Національного Олімпійського комітету України, які цього року святкують 25-річчя від заснування організації.

У залі були присутні ветерани спорту, що принесли
 славу нашому краю в минулі роки та юні спортсмени області.

Завідувач кафедри фізичного виховання Тернопільського національного педагогічного університету ім. В.Гнатюка, голова обласного відділення олімпійської академії України Андрій Огнистий став лауреатом в номінації “Прагнемо до Олімпізму”.

Козир Марія