Відбулась конференція трудового колективу та засідання вченої ради університету

26 червня 2018 р. відбулась конференція трудового колективу університету, яка прийняла Антикорупційну програму ТНПУ ім. В. Гнатюка на 2018-2019 н.р. та внесено зміни до правил внутрішнього трудового розпорядку університету.

Також відбулось чергове засідання вченої ради університету, яке було присвячено підсумкам державній атестації ЗВО в університеті. Голови ДЕК факультетів проінформували вчену раду про особливості проведення державних екзаменів та академічну успішність здобувачів вищої освіти.

Крім цього важливими питаннями в порядку роботи вченої ради стало проведення голосування на заміщення вакантних посад науково-педагогічних працівників ТНПУ ім. В. Гнатюка та прийняття антикорупційних документів університету.

Уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції в університеті доцент Брославський В. Л. ознайомив членів ради та усіх присутніх з особливостями антикорупційної політики у закладах вищої освіти, Положенням про Уповноважену особу з питань запобігання та виявлення корупції та Планом заходів запобігання та протидії корупції у  ТНПУ ім. В. Гнатюка на 2018 - 2019 н. р. Після чого відповідні документи єдиноголосно були прийняті вченою радою університету.

Відділ у справах молоді

Конференція трудового колективу ТНПУ

Вітальне слово ректора професора Буяка Б. Б.

Голова вченої ради професор Кравець В. П. та ректор професор Буяка Б. Б.

Виступ Уповноваженої особи з питань запобігання та виявлення корупції доцента Брославського В. Л.

Робота вченої ради університету

Більше фото за посиланням.