Аспірант ТНПУ ім.В.Гнатюка - кращий в українській команді   на змаганнях Кубка світу з біатлону

Аспірант ТНПУ ім.В.Гнатюка - кращий в українській команді

на змаганнях Кубка світу з біатлону

У першій гонці четвертого етапу Кубка світу з біатлону (м. Рупольдинг), к ращим серед представників України став Дмитро Підручний - випускник, а нині аспірант факультету фізичного виховання Тернопільського національного педагогічного університету ім.В.Гнатюка.

Дмитро Підручний став десятим у спринті, таким чином піднявся на три позиції в загальному заліку, де тепер займає 21-е місце. Дмитро не вперше тішить успіхами своїх прихильників і є перспективним молодим спортсменом.

Д.Підручний -  член національної збірної України з біатлону. Рік тому на етапі Кубку світу з біатлону у змішаній естафеті він виборов бронзову медаль, а на чемпіонаті Європи у лютому 2015 року – в естафетній гонці срібну медаль.