Методологічний альманах ТНПУ ім.В.Гнатюка  "Studia Methodologica" став міжнародним!

Методологічний альманах ТНПУ ім.В.Гнатюка  "Studia Methodologica" став міжнародним!

ТНПУ ім.В.Гнатюка давно і успішно співпрацює з вищими навчальними закладами Західної Європи, зокрема Республіки Польщі. В нашому університеті діє програма подвідних дипломів, проводяться спільні конференції, укладені угоди про різні види співробітництва.

Нещодавно сфера співпраці розширилася в науково-видавничому напрямку. Нещодавно підписані документи, згідно яких,  науковий журнал "Studia Methodologica" набуває міжнародного статусу і буде видаватися під двома грифами -  Тернопільського національного педагогічного університету ім.В.Гнатюка та Університету імені Яна Кохановського (м.Кельце, Польща)

Методологічний альманах очолюватимуть український і польський редактори - професор, доктор філологічних наук Оксана Лабащук та  професор, доктор філологічних наук Олег Лещак. Відповідно також до Міжнародної науково-видавничої ради будуть долучені вчені університету ім.Яна Кохановського. Спільно буде проводитися  відбір та рецензування праць, польські колеги пропагуватимуть наше видання.

Отже, міжнародний україно-польський методологічний альманах "Studia Methodologica" ТНПУ ім.В.Гнатюка став міжнародним і запрошує до співпраці!