Викладач ТНПУ ім.В.Гнатюка презентуватиме нову книжку в галереї "Бункермуз"
Викладач ТНПУ ім.В.Гнатюка презентуватиме

нову книжку в галереї "Бункермуз"

30 січня о 17.00  в галереї «Бункермуз» відбудеться презентація книжки к
андидата педагогічних наук, викладача кафедри педагогіки і менеджменту освіти Сеньовської Надії Леонідівни та її донечки Радусі.

Надія Сеньовська - випускниця філологічного факультету нашого університету.

Працювала журналістом на радіо «Лад» (авторська програма «Відкрите питання») та в «Тернопільській газеті», вчителем української мови та літератури, зарубіжної літератури у Гримайлівській ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Закінцила аспірантуру, захисила кандидатську дисертацію. В її доробку 16 одноосібних нукових праць, серед яких тези, статті, методичні рекомендації, монографія.

Автор поетичних збірок «Щоденник Жасмину» (2003 р.) «Акацієвий рай» (2013 р.)

Нещодавна семирічній Радусі дав автограф Президент України Петро Порошенко під час перебування на Тернопільщині. Чоловік Надії Олександр Сеньовський, батько Радусі, -
боєць 128 окремої гірсько-піхотної бригади, отримав поранення в зоні АТО.

Радуся та Надуся Сеньовські представлять тернополянм книжку «Філософія: від дітей до дорослих».