ТНПУ ім.В.Гнатюка приймав гостей з Луганщини

В Тернополі на Різдвяні свята у продовж тижня перебувала делегація дітей  з міста Сватово, що на Луганщині. Організували поїздку  представники громадських організацій цього краю, а саме "Просвіта" та осередок "Пласту", а опікувалися на Тернопіллі ними голова обласної "Просвіти" імені Т.Шевченка Петро Шимків та  викладач Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, голова обласної організації "Спілка офіцерів України" Олександр Варакута.

Одним із багатьох цікавих заходів для делегації був візит в педагогічний університет - один з кращіх педагогічних вишів України. Ректор ТНПУ ім.В.Гнатюка професор Володимир Кравець розповів луганчанам про історію навчального закладу, традиції та здобутки викладачів та студентів, про нові спеціальності та перспективні напрямки наукової роботи, запросив на навчання. Делегація ознайомилась з аудиторіями, спортивними залами, комп'ютерними класами, відвідала музейний комплекс університету. Гості були приємно вражені можливостями сучасних студентів і умовами, які створені в університеті.