Дослідницькі стипендії Канадського інституту українських студій

Дослідницькі стипендії Канадського інституту

українських студій

Запрошуємо до участі у стипендіальних програмах для учених від Канадського інституту українських студій.

Мета програми: сприяти проведенню й підтримувати дослідження на українсько-канадську або українську тематику з гуманітарних і соціальних наук.

Наукові гранти покривають лише поточні витрати, пов’язані з роботою над проектом, і виключають майбутні витрати та особистий прибуток.

Канадський інститут українських студій надає стипендії та гранти:

• Науково-дослідна стипендія імені Івана Коляски на 2016–2017 роки в галузі гуманітарних і соціальних наук, права, освіти та бібліотечних наук. Запрошуються студенти останніх курсів, аспіранти, що здобувають науковий ступінь кандидата наук, та дослідники з науковим ступенем до проведення досліджень у ролі гостьових наукових співробітників в науковому закладі Канади. Розмір стипендії складає 3 000 канадських доларів на термін до 9 місяців.
  • Щорічна дослідницька стипендія імені Івана Стасюка для вивчення модерної та сучасної України на 2016 рік в галузі гуманітарних та соціальних наук. Запрошуються учені, що мають ступінь доктора наук. Річний розмір стипендії складає 38 000 канадських доларів.

Подання заявок на стипендії: до 1 березня 2016 року.

• Трирічна дослідницька стипендія імені Івана Стасюка для вивчення модерної та сучасної України на 2016 рік. Запрошуються учені, що мають ступінь доктора наук. Розмір стипендії на рік складає 45 000 канадських доларів.

Подання заявок: до 15 березня 2016 року.

Більш детальну інформацію можна отримати за посиланням.

E-mail: ciusappl@ualberta.ca