На факультеті іноземних мов провели тренінг   для викладачів англійської мови

На факультеті іноземних мов провели тренінг

для викладачів англійської мови

З метою реалізації концепції іншомовної підготовки здобувачів вищої освіти, наукових ступенів і вчених звань та створення Центру навчання іноземних мов, який розпочне свою роботу у лютому, в ТНПУ ім. В. Гнатюка проводилась серія тренінгів. Так, 5 лютого 2016 р. під час проведення занять учасники мали можливість прослухати:

·        5 навчально-методичних семінарів із аспектів викладання та підготовки до усіх частин іспиту FCE;

·        відвідати виставку-продаж навчальної літератури із підготовки до іспитів Кембриджського університету;

·        зустрітись із консультантом екзаменаційного департаменту Кембриджського університету в Україні;

·        зустрітись із керівником та менеджерами екзаменаційного центру;

·        поспілкуватись із колегами.

Серію тренінгів проводили Дарина Сіжук – консультант екзаменаційного департаменту Кембриджського університету в Україні, Наталя Дячук – керівник сертифікованого екзаменаційного центру Кембриджського університету UA 011, Львів, директор Агенції іноземних мов «Руна» та викладачі цього центру.