Хакатон  Smart City: команда фізмату ТНПУ ім.В.Гнатюка зайняла призове місце

Хакатон  Smart City: Команда фізмату ТНПУ ім.В.Гнатюка зайняла призове місце

13
14 лютого у Тернополі відбувся хакатон на тему Smart City. Smart City розробки використовуються у багатьох сферах управління містом: транспорт, «електронний уряд», енергетика, охорона здоров’я, будівництво, суспільне життя тощо.

Команда фізико-математичного факультету ТНПУ імені Володимира Гнатюка стала учасником хакатону і
продемонструвала свої розробки щодо розвитку міста. У складі команди — студенти четвертого та п’ятого курсів спеціальності «Інформатика»: Козбур Марія, Задорожний Олесь, Віятик Христина, Барна Василь, Ордеха Микола, Ониськів Ярослав.

У марафоні кодингу фізматівська команда зайняла призове місце з проектом «Робота для молоді. Тернопільський «фрілансер» з менторською підтримкою, орієнтований на студентство».

Найкращі та найцікавіші проекти отримають підтримку у впровадженні від міської ради.

Інженер кафедри інформатики
Басіста Оксана Василівна