Студенти історичного факультету взяли участь у відкритті документальної виставки «Тут запеклась кров мого народу»

Студенти історичного факультету взяли участь у виставці "Тут запеклась кров мого народу"

Сьогодні, 22 лютого, студенти історичного факультету на чолі з деканом Бармаком М. В. та начальником відділу у справах молоді ТНПУ ім. В. Гнатюка Брославським В. Л. взяли участь у відкритті документальної виставки «Тут запеклась кров мого народу», яка відбулась в державному архіві Тернопільської області.

Основна частина матеріалів присвячена подіям Революції Гідності та Героям Небесно Сотні – нашим землякам. Відкриття відбулось під керівництвом директора ДАТО Полянського Ф. І. Атором фотографій, які експонуються є Головний спеціаліст ДАТО відділу формування НАФ та діловодства та випускник історичного факультету І. Я. Крочак.

На відкритті також були присутні представники органів влади, міський голова – Надал С. В., Заступник голови обласної ради Крупа Л. Л., Заступник голови облдержандміністрації Юрик Ю. З. Виставка діятиме протягом кількох тижнів, тому рекомендуємо усім її відвідати.