ЗМІ про нас. "За рік навчання я переконалася, що ТНПУ ім.В.Гнатюка – університет високого рівня", - Тетяна Базилевська (ФОТО)
ЗМІ про нас

…Дітей люблю, тож школа – це моє!
Без сумнівів, я буду педагогом.
Філологом, щоб рідну мову вчити,
Плекати, розвивать, любити.
Щоб засівати в душі і серця
Розумне, добре, вічне і прекрасне…

1 вересня  2017 року розпочалась нова сторінка в моєму житті – неповторна, цікава і зовсім ще незвідана…Мрія здійснилась, я навчаюся там, де хотіла.

Здається, тільки вчора збирала шкільний рюкзак, прискіпливо обирала щоденник із найяскравішою обкладинкою, а вже сьогодні я студентка 2 курсу,  займаю місце в світлій великій аудиторії, з якої почалось моє нове цікаве доросле життя. Ще з перших днів знайомства з вишем, я зрозуміла, що це не школа.

Дуже сподобалося 1 вересня – грандіозний захід, поважні гості – все зроблено на високому рівні. Було дуже хвилююче, коли перед університетом зібралися першокурсники з усіх факультетів. Панувала атмосфера великої, єдиної родини, що зветься ТНПУ!  Привітання від керівників закладу, напутні побажання – таке буває лише раз у житті.

Радість і гордість переповнювали моє серце, адже я вперше (офіційно!) відчула себе студенткою Тернопільського національного педагогічного університету, який носить славетне ім’я Володимира Гнатюка, хоча й розуміла, що це велика відповідальність.

Важкувато було звикнути до гуртожитку, але я із цим впоралась. Тепер це мій другий дім, в якому я проводжу більшість свого часу, тут я знайшла багато друзів, саме тут панує атмосфера самостійного студентського життя.

Студенти ТНПУ ім.В.Гнатюка

Перші пари, лекції, знайомство з викладачами – усе було таке хвилююче і незвичне. Декан нашого факультету філології та журналістики – Тетяна Пилипівна, своєю щирою посмішкою та добрим словом повела нас у світ знань і ознайомила всіх із тонкощами навчання.  Також мені відразу сподобалися інші викладачі, які давали нам щирі настанови, що стосувалися  не лише навчання, а й життя загалом. Розповідали про задоволення від праці, про дружбу й колективізм, про важливість зустріти кохану людину, гідне ставлення до людей та ін.

Певний час остерігалася, що буде важко знайти спільну мову з одногрупниками, та мені пощастило – ми порозумілись буквально з перших днів. Чотирнадцять привітних, веселих, життєрадісних дівчат  – ось така цікава компанія. З ними хочеться спілкуватися, ми на одній хвилі, бо маємо багато спільних інтересів. Це додає наснаги та впевненості.

Мені подобається мій університет тим, що там з легкістю можна розвивати свої таланти і здібності. Недавно в нас відбувся конкурс «Феєрія талантів», в якому я брала участь і стала переможцем у номінації «Художнє читання». Загалом на нашому факультеті проводиться багато цікавих зустрічей із письменниками, політиками та іншими відомими людьми, різних пізнавальних заходів.

За рік навчання я переконалася, що ТНПУ ім.В.Гнатюка – університет високого рівня, де готують висококваліфікованих спеціалістів, свідомих громадян своєї держави, і я рада тому, що тут навчаюся. Сподіваюсь, що мої студентські роки залишаться найкращими спогадами у житті.

Студенти ТНПУ ім.В.Гнатюка

Освітній портал "Академія"