Студенти ТНПУ серед чемпіонів та призерів Чемпіонату України з легкої атлетики!

туденти ТНПУ серед чемпіонів та призерів Чемпіонату України з легкої атлетики!

Приємними здобутками потішили студенти та випускники факультету фізичного виховання на Чемпіонаті України серед молоді і дорослих з легкої атлетики, який проходив 25-27 лютого в м.Суми.

Ними завойовано 6 медалей (6 серед дорослих і 3 серед молоді).

Дві золотих нагороди у бігу 3000 метрів з перешкодами (серед дорослих і молоді) здобула магістрантка факультету фізичного виховання Стребкова Наталя.

Друге місце у бігу на 200 м серед молоді здобула магістрантка Ралько Оксана. Третє місце у бігу на 800 м серед молоді з особистим досягненням (2.14,07 с), вперше виконавши норматив кандидата в майстри спорту, виборола студентка І курсу Більчак Оксана.

Відзначились і випускники факультету. Срібло у стрибка у довжину серед дорослих виборов Крук Сергій, а Даньків Руслан завоював бронзову медаль у бігу на 1500 метрів серед дорослих.

Успіх наших студентів став вагомим доробком в загальнокомандну скарбничку нагород. Загалом збірна області здобули 8 нагород (серед дорослих - 5 та серед молоді до 23 років - 3). Достойне завершення зимового сезону.

Доцент ТМОПС Єднак В.Д.