На факультеті фізвиховання провели першість з дартсу

З нагоди дня факультету фізичного виховання, в рамках освоєння навчального курсу «Організація і методика оздоровчої фізичної культури» студенти 5 курсу напрямку підготовки фізичне виховання і спорт прийняли участь у першості курсу з дартсу (варіант гри «Набір очок»). В запеклій боротьбі переміг студент групи фв-51 Володимир Тимчук.

Коротенько варто нагадати історію зародження та віхи становлення цього захопливого виду спорту в який можуть грати люди різного віку і статі, вдома чи на роботі, в школі і на перерві, в офісі і на природі.

1314 - перша згадка про гру «DARTE», але можливо, це згадка було про другу спортивну гру.

1896 - Брайан Гемлін встановив послідовність цифр на мішені.

1906 - Житель Йоркшира патентує повністю металевий барель (корпус) дротика. До цього часу дротик виготовляли з щільного дерева зі свинцевим ободом.

1908 рік - Встановлюється відстань в 9 футів від лінії кидка до мішені. Відстань визначалося 3-ма пивними бочками, укладеними одна за одною.

1973 рік - Перша демонстрація гри в дартс Англійським телебаченням в програмі «Indoor League». Програма виходила 72 рази і проіснувала 4 роки.

1977 року - Всесвітня Федерація дартсу стандартизує відстань в 7 футів 9 ¼ дюймів (2,37 метрів) від лінії кидка до мішені.

1977 - Винайдено електронна мішень у Сполучених Штатах Америки.

1984 року - Джон Лоу завершив гру «501» за 9 дротиків.

1989 рік - Ерік Брістоу був нагороджений королевою Єлизаветою II в Букінгемському палаці Золотим хрестом за спортивні досягнення в дартсі та популяризації цього англійського виду спорту за межами Англії.

2002 рік - Дартс визнається міжнародним видом спорту і турніри транслюються по всьому світу.

Кафедра фізичного виховання