В ТНПУ ім.В.Гнатюка провели семінар-тренінг з підвищення кваліфікації у сфері протидії та виявлення корупції (ФОТО) на тему "Конфлікт інтересів"

В ТНПУ ім.В.Гнатюка провели

семінар-тренінг з підвищення кваліфікації

у сфері протидії та виявлення корупції

на тему "Конфлікт інтересів"

В понеділок, 8 квітня 2019 р. в ТНПУ ім.В.Гнатюка відбувся семінар-тренінг для керівників підрозділів університету з підвищення кваліфікаціїу сфері протидії та виявлення корупції. Провів семінар-тренінг уповноважений по боротьбі з корупцією в університеті, доцент історичного факультету, начальник відділу у справах молоді В.Л.Брославський.

В.Л.Брославський
Семінар-тренінг  веде уповноважений по боротьбі з корупцією в університеті В.Л.Брославський

учасники
Учасники семінару-тренінгу  - керівники підрозділів ТНПУ ім.В.Гнатюка

Особливу увагу під час семінару-тренінгу приділили поняттю "конфлікту інтересів", аналізу реального і потенційного конфліктів. Окреслено також коло осіб, на яких, відповідно до чинного законодавства, поширюється статус учасників конфлікту інтересів, та ступень відповідальності сторін інтересів.

Керівники підрозділів
Аналіз шляхів запобігання конфліктам інтересів

Питання державної ваги
Учасники переконані: запобігання і протидія корупції - питання державної ваги

В.Л.Брославський детально зупинився на можливості запобігання конфлікту інтересів, виокремив заходи зовнішнього врегулювання конфлікту інтересів взагалі та в університеті зокрема. При  обговоренні антикорупційної програми, що діє в ТНПУ ім.В.Гнатюка, учасники торкалися норм професійної етики працівників університету, нагадали, що працівники самостійно оцінюють правомірність рішень та доручень, що вимагає високої самосвідомості та правової обізнаності кожного парцівника. Наголошено про адміністративну та кримінальну відповідальність за корупційні дії.

Присутні отримали інформацію про джерела поглиблення знань стосовно запобіганню конфлікту інтересів та про необхідність доводити інформацію щодо усіх питань запобігання і протидії корупції до відома працівників та студентів.

Також охочім запропоновано пройти безкоштовний курс:
 Конфлікт інтересів: треба знати! Від теорії до практики