Стипендіальна програма для студентів та аспірантів з польським походженням «PLus – aktywny student»

Стипендіальна програма
для студентів та аспірантів
з польським походженням
«PLus – aktywny student»

Фонд “Допомога полякам на Сході” („Pomoc Polakom na Wschodzie”) проводить набір стипендіальних заявок на весняний семестр 2018–2019 навчального року для осіб польського походження, котрі навчаються за межами Польщі, у країні свого проживання (в т.ч. в Україні).

Кандидатами на отримання стипендії можуть бути студенти, магістри та аспіранти, які відповідають усім наступним критеріям:

• мають Карту поляка і/або інші документи, що підтверджують польське походження;

• навчаються у закладах вищої освіти, що видають дипломи, визнані Міністерством освіти України;

• отримують щонайменше хороші результати в навчанні;

• володіють польською мовою на щонайменше доброму рівні;

• активно діють на користь місцевої польської громади (наприклад, в місцевих польських осередках, товариствах культури, костелах) та/або беруть участь в заходах, що сприяють промоції Польщі та/або пов'язаних з відзначенням 100-ліття Незалежності Польщі.

Кожен студент, що подає заявку на стипендію, зобов’язаний заповнити електронну форму в системі
SRWS. Обов’язковим документом є завірена довідка, що підтверджує щонайменше 15 годин участі в діяльності на користь місцевої польської громади. Заявки на стипендію, подані без цього документа, не розглядатимуться.

Stypendia

Детальну інформацію щодо реалізації стипендіальної програми можна знайти
за посиланням.

Положення про стипендію знаходиться
тут.

Прийом заявок триватиме
до 15 травня 2019 р.

Фінансування стипендіальної програми відбувається в рамках підтримки Сенатом РП Полонії та поляків за кордоном у 2019 році.

Відділ міжнародних зв'язків