Набір на програму Student Action

Тривають останні дні набору на програму розвитку лідерських компетенцій студентів «Student Action» від Британської Ради.

Програма Student Action допоможе учасникам зміцнити лідерські навички у реалізації соціальних ініціатив та самостійно вплинути на якість вищої освіти у своєму університеті.

До участі запрошуються особи віком від 18 років.

Учасники програми дізнаються про:

• роль студентів в забезпеченні якості вищої освіти;

• інструменти впливу на якість освіти в університетах;

• особливості ведення діалогу та співпраці студентів з адміністрацією закладу вищої освіти;

• роль органів студентського самоврядування і студентських організацій;

• успішний досвід реалізації соціальних ініціатив в Україні та Великій Британії.

Для реєстрації необхідно підготувати есе на тему «Ініціатива, яку я хочу впровадити в моєму університеті: чому і як», обсягом до двох сторінок А4.

Навчальна програма складатиметься із двох модулів:

1. 21-22 червня 2019 року – м. Київ

2. 5-6 липня 2019 року – м. Львів

Участь у двох модулях програми обов’язкова.

Британська Рада забезпечує проживання у двомісних номерах і харчування учасників протягом програми та компенсує транспортні витрати учасникам з інших міст.

Подати заявку можна за посиланням https://www.surveymonkey.com/r/QSBJQS7 до 5 травня 2019 року.