ЗМІ про нас. ФК «Тернопіль-ТНПУ» зіграє у фіналі “чотирьох”(ФОТО)

ЗМІ про нас

ФК «Тернопіль-ТНПУ» зіграє у фіналі “чотирьох”

У вівторок, 14 травня, дві студентських команди Тернопільщини зіграли повторні матчі серії плей-оф чемпіонату України серед ВНЗ за право зіграти у фіналі «чотирьох». ФК «Тернопіль-Педуніверситет» успішно справився із поставленим завданням, а ФК «Кременець-Академія» змушений був зійти з турнірної дистанції.

Переможець конференції «Захід» ФК «Тернопіль-Педуніверситет», вигравши на виїзді в команди «СумДУ», яка представляє Сумський державний університет – 3:1, зумів святкувати перемогу і в повторному матчі, який відбувався на Тернопільському міському стадіоні.

Відео матчу

Отож, вигравши за сумою двох поєдинків із загальним рахунком 4:1 ФК «Тернопіль-ТНПУ» здобув право у квартеті «чотирьох» боротись за звання чемпіона України.

На відміну від тернополян, не змогли потішити своїх шанувальників футболісти ФК «Кременець-Академія», які вчора у Києві поступилися команді «КУБГ» (Київський університет імені Бориса Грінченка) – 1:5. До слова, в першому поєдинку тиждень тому кременчани на своєму полі теж поступилися киянам – 1:3.

Нагадаємо, переможець Всеукраїнської студентської ліги влітку цього року представлятиме Україну на студентському чемпіонаті Європи в Мадриді (Іспанія).