На факультеті філології і журналістики відбулась творча зустріч із Сергієм Лазо

29 лютого студенти факультету філології і журналістики мали змогу поспілкуватись  з автором  знаменитих пісенних шлягерів, легендарним письменником і музикантом – Сергієм Лазо.  В рамках зустрічі автор презентував свою збірку поезій «Інший простір», в якій  представлені останні вірші автора, вибрані твори та переклад поезії грузинських авторів.

Як одна мить минула для студентів година спілкування з поетом: улюблені пісні («Не йди..», «Ти подобаєшся мені», «Ні обіцянок, ні пробачень») у виконанні самого автора, які із задоволенням підспівували студенти та викладачі, короткі влучні поетичні замальовки,  а для підняття настрою – дотепні жарти, епатажні і надзвичайно артистично виконані доброзичливі пародії на колишніх викладачів університету.

«Потрібно завжди зберігати в собі студентську енергію, прагнути нового, постійно вчитись та розвиватись» – радив поет.

Завершилась творча зустріч з автором автограф-сесією.

Наталія Хома,
студентка групи Жур-3