Стипендії Фонду імені Королеви Ядвіги 2019

Ягеллонський університет в Кракові оголошує прийом документів на стипендії Фонду імені Королеви Ядвіги.

Метою діяльності фонду є підтримка наукових працівників та докторантів із країн Центральної та Східної Європи, колишнього Радянського Союзу та Балканських країн, які реалізовуватимуть у Кракові свої науково-дослідницькі проекти.

Розмір стипендії становить 1500 злотих. Університет оплачує проживання учасників програми в двомісному номері у студентському гуртожитку та медичне страхування під час перебування в Кракові.

Необхідні документи:

• заповнений формуляр наукового працівника/докторанта,

• автобіографія,

• програма наукового дослідження, яке кандидат реалізовуватиме в Кракові,

• інформація про попередні наукові роботи,

• список публікацій кандидата,

• рекомендація від наукового працівника Ягеллонського університету.

Науковий працівник, який не має ступеня кандидата наук або звання професора, повинен додати рекомендацію від свого наукового керівника.

Документи потрібно надіслати на адресу: Biuro Doskonalenia Kompetencji (ul. Gołębia 24, pok. 16, 31-007 Kraków

Кінцевий термін подачі документів: 15 червня 2019 року.

Контактна особа: mgr Magdalena Kędziora, e-mail: fundusze.stypendialne@uj.edu.pl

Детальніше за посиланням: https://stypendia.uj.edu.pl/wlasne-fundusze/krolowej-jadwigi

Довідка

Стипендіальний Фонд ім. Королеви Ядвіги виник для увіковічення великої справи Королеви Ядвіги, яка цілий особистий статок призначила на відновлення Краківської Академії і тим самим ініціювала 600 років безперервної наукової і дидактичної діяльності Ягеллонського університету.