Тиждень кафедри хімії та методики її навчання ТНПУ ім.В.Гнатюка

Тиждень кафедри хімії та методики її навчання

ТНПУ ім.В.Гнатюка

Тиждень кафедри хімії та методики її навчання (день четвертий, 16.05.2019 р.). Традицією нашого університету є проведення зустрічей у форматі "Клубу успішних людей". Наша кафедра також в тренді!

Відбулася зустріч студентів хіміко-біологічного факультету і викладачів кафедри з працівниками Тернопільського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України. До нас завітали завідувач сектору біологічних досліджень Сирвитник Михайло (випускник нашого факультету) і завідувач сектору дослідження наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів та прекурсорів Петришин Інна. Вони детально ознайомили зі сферами діяльності Тернопільського НДЕКЦ, специфікою хімічних, токсикологічних і біологічних досліджень та наявною матеріально-технічною базою для проведення судових експертиз.

Впродовж багатьох років ми співпрацюємо з фахівцями центру, а такі зустрічі сприяють розширенню і поглибленню цієї співпраці.

Кафедри хімії та методики її навчання