Презентація Програми стажування в Німеччині  Work smarter not harder: Internship in Germany

Презентація Програми стажування в Німеччині

Work smarter not harder: Internship in Germany

3 червня 2019 року об 11 год. в ауд. 178 відбудеться презентація стипендіальної програми для українських студентів та молодих випускників, які мають можливість пройти стажування протягом 3-5 місяців у провідних німецьких компаніях. Координатор проекту Андрій Гончарук відповість на запитання присутніх, тож просимо ознайомитись із інформацією.

Під час зустрічі з елементами тренінгу почуєте:

• Стипендіальна програма: мета, зміст, цільова група, процес відбору.

• Яких вмінь та навичок очікують від українських студентів німецькі роботодавці.

• Підготовка документів, співбесіда.

• Для чого мені це треба? Ситуація на ринку праці та глобальні тренди.

• Як підготуватися і не потрапити у категорію "непотрібної людини".

Вимоги до учасників:

• студенти (2)3-5 курсів

• вік до 30 років

• дуже гарні знання німецької і / або англійської мови

• навчання за напрямками, що включають ключові галузі економіки (серед них: хімія, комп’ютерні науки, дизайн та архітектура, комунікація та ЗМІ, германістика, географія, навколишнє середовище, транспорт та логістика)

Програма стажування німецького бізнесу для України фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку (BMZ) та внесками компаній. Вона реалізується Торгово-промисловою палатою України (Київ) та Німецьким федеральним підприємством з міжнародного співробітництва (GIZ GmbH).

Після перебування в Німеччині, стажери повинні повернутися в Україну і використати набуті знання та навички на практиці, зробивши внесок в українське суспільство. Набутий досвід та налагоджені контакти сприятимуть економічному розвитку України та сприятимуть розвитку двосторонніх відносин з Німеччиною.

Прийом заявок:
 до 15 червня 2019 року. Запрошуємо до участі всіх зацікавлених.

Для отримання додаткової інформації відвідайте:  http://stipendienprogramm-ukraine.de