STER: безкоштовна аспірантська програма в Польщі

STER: безкоштовна аспірантська програма

в Польщі

Гуманітарно-природничий університет імені Яна Длугоша в Ченстохові (UJD) пропонує, в рамках Програми STER, безкоштовне навчання в аспірантурі (Szkoła Doktorska UJD) для іноземців, що планують писати кандидатську дисертацію в галузі гуманітарних наук за напрямами:

1) мовознавство (польська і/або англійська мова в європейському контексті: історія - медіа - дискурс – культура);

2) літературознавство (польськомовна і/або німецькомовна література в європейському контексті: сучасність - медіа - традиція - (інтер)культура - еміграція - рецепція).

Від ІІ семестру є можливість отримання стипендії.

Основні умови прийому до програми STER:

• статус іноземця;

• диплом магістра (або рівнозначний), отриманий за межами Польщі на гуманітарних (перш за все славістиці, польській, англійській філології) напрямах;

• випускники інших гуманітарних напрямів можуть представити дослідницький проект, що стосується: 1. польського і/або англійського мовознавства, 2. польського і/або германістичного літературознавства;

• знання польської або англійської мови щонайменше на рівні B2.

Мовні вимоги на навчаннях польською мовою

Мовні вимоги на навчаннях англійською мовою

Етапи набору

Крок 1. Інформаційна зустріч (Львів 10-11 червня або Чернівці 12-13 червня). Реєстрація (мовознавство; літературознавство) на інформаційні зустрічі відбувається через сайт програми STER не пізніше, ніж за 7 днів перед планованою зустріччю.

Крок 2. Літня школа, організована на території UJD в Ченстохові  7-12 липня 2019: мовні лекції, зустрічі з потенційними промоутерами.

Крок 3. Конференція для молодих науковців: 12-13 липня 2019, організована на території UJD в Ченстохові. У програмі: презентація кандидатами індивідуальних дослідних проектів. Реєстрація online на Літню школу та конференцію: до 15 червня 2019 р.

Крок 4. Співбесіда

Не пізніше, ніж до 5 липня слід зареєструватися в сервісі Інтернет-реєстрації кандидатів на навчання. 15-16 липня 2019 р. відбудеться співбесіда - набір до аспірантури UJD в рамках програми STER.

Інформацію про прийняття кандидата буде оголошено не пізніше,  ніж 20 липня 2019 р.

Додатковий набір відбудеться 23 вересня 2019 р.

Детальніше тут.

Відділ міжнародних зв’язків

Відтепер актуальні новини також можна знайти на сторінці відділу міжнародних зв’язків у Facebook @TNPUinternational.

Підписуйтесь, щоб першими дізнаватись інформацію про стипендіальні програми та гранти, анонси подій, зустрічей з іноземними гостями.