Стипендії для науковців «Prisma Ukraїna» в Німеччині

Стипендії для науковців «Prisma Ukraїna»

в Німеччині

Форум «Transregionale Studien» у Берліні запрошує науковців подати заявку на трьохмісячну гостьову стипендію під час академічного року 2019/2020 в рамках дослідницької програми Prisma Ukraina - Research Network Eastern Europe.

Стипендія відкрита для докторантів з усіх областей суспільних та гуманітарних наук, а також для авторів, журналістів та активістів громадянського суспільства, які хочуть здійснювати свої дослідницькі проекти в рамках програми Prisma Ukraïna. Вітаються проектні пропозиції щодо сучасних та історичних тем, пов'язані із Східною та Центральною Європою (широко трактовані).

Стипендіати будуть членами Prisma Ukraïna на Форумі Transregionale Studien та асоційованими членами одного з університетських чи неуніверситетських дослідницьких інститутів.

3-місячна стипендія може розпочатися в будь-який час між 1 жовтня 2019 і 1 травня 2020 року.

Фінансування:

Стипендіати отримають щомісячну стипендію у розмірі 2.500 € та надбавки залежно від конкретної ситуації. Надаватиметься організаційна підтримка щодо візи, страхування, житла тощо.

Співробітники зобов'язані будуть працювати в Берліні і допомагати організовувати семінари та робочі дискусії, пов'язані з його або її науковою сферою.

Робочою мовою програми Prisma Ukraïna є англійська.

Необхідні документи:

- автобіографія,

- опис проекту (не більше 5 сторінок), в якому зазначається, над чим вчений буде працювати в Берліні, якщо буде надано стипендію,

- зразок наукової роботи (максимум 20 сторінок із статті, статті конференції або розділу дисертації),

- імена двох викладачів університету, які можуть надати оцінку (рекомендаційні листи не потрібні).

Кінцевий термін подачі заявок: 16 червня 2019 року.

Детальніше про програму на офіційному сайті