Study Tours to Poland: навчальні візити до Польщі для активних студентів

Study Tours to Poland:

навчальні візити до Польщі

для активних студентів

Польсько-Американський Фонд Свободи, Фонд «Лідери змін» та Фонд «Боруссія» оголошують набір для мотивованих, активних молодих людей на участь у Програмі Study Tours to Poland (STP).

STP – це півтора тижня інтенсивної пізнавальної програми в міжнародній групі однодумців, підчас котрої учасникам надається можливість отримати нові знання та навички, познайомитися з цікавими людьми, відвідати розвиваючі заходи.

Хто може стати учасником STP

У Програмі Study Tours to Poland можуть взяти участь студенти закладів вищої освіти, які поєднують успішне навчання з позанавчальною діяльністю свого університету (наприклад, у студентському самоврядуванні) або такі, що проявляють активність в діяльності громадських/молодіжних організацій, у волонтерських рухах тощо.

Вимоги до кандидатів:

• бути громадянами України та навчатися в одному з ЗВО України

• мати від 18 до 21 років (кандидати народжені в період від 1 січня 1998 до 30 червня 2001 р.)

• мати дійсний закордонний паспорт (термін дії паспорту повинен бути щонайменше до 31 березня 2020)

• не брати раніше участі у Програмі Study Tours to Poland

Терміни реалізації програми

Візити відбуватимуться в жовтні та листопаді 2019 (конкретні дати участі будуть подані закваліфікованим учасникам індивідуально).

Тривалість візиту: дo 12 днів.

Матеріальне забезпечення

Під час візиту учаснику забезпечується:

• помешкання в хостелі (в багатомісних кімнатах)

• триразове харчування (сніданок, обід, вечеря)

• часткове повернення коштів на проїзд (з міста навчання до міста реалізації програми і повернення до міста навчання)

• допомога в отриманні безкоштовної візи на період участі в STP.

Прийом і розгляд заявок

Заявки від кандидатів приймаються до 30 червня 2019 року.

Перейти до заповнення заявки можна тут.

Детальніше про програму за посиланням.

Відділ міжнародних зв’язків

Нагадуємо, що відтепер актуальні новини також можна знайти на сторінці відділу міжнародних зв’язків у Facebook @TNPUinternational.

Підписуйтесь, щоб першими дізнаватись інформацію про стипендіальні програми та гранти, анонси подій, зустрічей з іноземними гостями.