Університет відвідала фахівець з питань освіти Посольства США (ФОТО)

Університет відвідала

фахівець з питань освіти Посольства США

7 червня 2019 р. ТНПУ ім.В.Гнатюка відвідала Віра Терновська, фахівець з питань освіти Посольства Сполучених Штатів Америки.

Гостя цікавилась напрацюваннями університету в рамках реалізації Проекту сприяння академічній доброчесності в Україні (SAIUP), проекту «Прогресивне управління університетом». Також координатори відповідних проектів серед іншого розповіли про досвід ТНПУ ім.В.Гнатюка з організації Літніх україномовних шкіл, в сфері інклюзивної освіти та співпраці із Корпусом Миру.

Віра Терновська

Під час презентації діяльності.
Під час презентації діяльності

На зустрічі були присутні:

Гузар Олена Володимирівна – директор Літньої україномовної школи ТНПУ ім.В.Гнатюка, зав. кафедри філологічних дисциплін початкової освіти,

Задорожна Ірина Павлівна – завідувач кафедри англійської філології та методики навчання англійської мови,

Удич Зоряна Ігорівна – керівник інклюзивно-ресурсного центру ТНПУ ім.В.Гнатюка,

Шульга Ірина Мирославівна – методист інклюзивно-ресурсного центру ТНПУ ім.В.Гнатюка,

Мисула Романа Миронівна – начальник відділу міжнародних зв’язків ТНПУ ім.В.Гнатюка,

Гумніцька Ілона – магістрантка історичного факультету ТНПУ В.Гнатюка, студентський координатор Проекту сприяння академічній доброчесності в Україні в ТНПУ ім.В.Гнатюка.

Неформальна бесіда

Гостя висловила позитивні відгуки про роботу, яка здійснюється в університеті, виразила сподівання на конструктивну співпрацю по обговореним питанням в подальшому та побажала успіху і надалі.