Першокурсники факультету мистецтв ТНПУ ім.В.Гнатюка завітали із концертною програмою в мікрорайон Кутківці (ФОТО)

Першокурсники факультету мистецтв
 ТНПУ ім.В.Гнатюка
завітали із концертною програмою
 в мікрорайон Кутківці

6 червня, в день великого християнського свята Вознесіння Господнього, відбувся святковий концерт «Батько і мати – два рідних крила» в Будинку Культури «Кутківці». Ініціаторами та учасниками мистецької програми були студенти групи ММ-11, разом із своїм керівником Палій Наталією Віталіївною.

Ведучі святкового концерту  Атаманчук Елеонора та Сивак Олег
Ведучі святкового концерту  Атаманчук Елеонора та Сивак Олег

Кожен місяць року має свою чарівність і красу, але травень і червень, здається, - найпрекрасніші з усіх місяців. Природа додає нових сил, підносить настрій, звеселяє та зігріває серця. Тож не дивно, що серця наші особливо розкриваються для святкування родинних духовних свят. Місяць травень приніс нам чудове Свято Матері та Сім’ї. Літо зустрічає нас Днем дитини, а уже незабаром, в третю неділю червня, ми святкуватимемо і День Батька.

«Мати каже правду» виконує Кінаш Олег

Співають сестри Соломія та Марія Наворинські

У програмі звучали відомі хіти про матерів та батьків,серед яких «Мам» гурту «Скрябін», «Мати каже правду» Олега Винника, «Батьки» Ірини Федишин та інші. Пісні виконувалися у супроводі фортепіано, гітари, а капела та в естрадному виконанні. Також приємними моментами святкового концерту були виступи сімейних дуетів.

Співає група ММ-11

Учасники мистецької пррограми із керівником Палій Н.В. та працівниками Будинку культури

Кожне сказане слово не залишило байдужими глядачів. Усі пісні пройняли до глибини душі, адже у них йшлося про найщирішу батьківську любов та ласку.  У кожного з нас є два крила: це Мати і Батько. І поки вони є ми літаємо. Але дуже важко літати з одним крилом, а тим більше йти пішки. Дай Бог, щоб всі довше літали на двох крилах.

Студентка групи ММ-11
факультету мистецтв