Студент ТНПУ ім.В.Гнатюка  отримав  Гран-прі  ІV Міжнародного проекту-конкурсу "Тарас Шевченко єднає народи" (ФОТО)

Студент ТНПУ ім.В.Гнатюка отримав  Гран-прі

ІV Міжнародного проекту-конкурсу

"Тарас Шевченко єднає народи"

Студент факультету іноземних мов  ТНПУ ім.В.Гнатюка взяв участь у четвертому сезоні  ІV Міжнародного проекту-конкурсу "Тарас Шевченко єднає народи" і став його лауреатом в номінації "Відеоформат".

Завдяки його відеороликам, на яких студент з  Бразиції читає вірші Т.Г.Шевченка,  Рожеріо добре знають не лише в ТНПУ ім.В.Гнатюка. Він бажаний гість у міських школах, на обласних фестивалях.

Нещодавно на запрошення  оргкомітету конкурсу Рожеріо побував в столиці України, де протягом трьох днів відвідував шевченківські місця, пам'ятні місця Києва, мав цікаві зустрічі, активно спілкувався. Рожеріо отримав море позитивних вражень і зробив багато світлин, якими щедро ділиться на власній сторінці, здобуваючи нових прихильників і отримуючи безліч схвальних відгуків.

7 червня в музеї Шістдесятництва  відбулася зустріч оргкомітету Міжнародного проекту-конкурсу "Тарас Шевченко єднає народи" та учасників минулих років із Рожеріо Мелло та вручення йому нагородної відзнаки проекту - Гран-прі.

Приязний та щирий, Рожеріо продовжує вражати всіх своєю українською та здобувати нових друзів. Як він сам каже, приїхав до столиці побратати бразильський і український народи, ому часто повторює гасла: "Слава українській нації! Слава бразильській нації! Слава людству!"

Рожеріо Мелло  Рожеріо Мелло диплом

"Не знаю, чи є у Тернополі ще бразильці, а наш друг точно унікальний між усіх іноземних студентів, не тільки там, а й в Україні, - пише у фб Ігор.Р. - Він, обираючи спеціальність, поклав собі за мету досконало вивчити українську мову. Ми переконалися, що Рожеріо - успішний у своєму прагненні, опанувавши за 13 місяців мову настільки, що спілкування із ним не викликає жодних проблем і він надзвичайно товариський у стосунках, привітний до всіх. Здається, наш друг готовий особисто вітатися з кожним перехожим, а що вже сам він є особою підвищеної уваги з боку киян і гостей міста, тут достатньо постояти поруч хвилинку. Вся увага - засмаглому хлопцю з Бразилії у фантастично красивій вишиванці.

Доречно додати до загального портрета ще один факт із життя Рожеріо. Молодій людині ... років, а за плечима вже є одна університетська освіта спортивного напрямку. Бразильський спортсмен, прибічник і пропагандист здорового способу життя, який закохався у поезію Тараса Шевченка. Українці, ви ще стоїте на ногах? Ця любов і привела Рожеріо на вершину конкурсних змагань. Не дарма серед тих, хто прийшов на зустріч з нашим лауреатом до музею шістдесятництва, - чимала частина оргкомітету: народні артисти України, громадські діячі, композитор, кандидат наук. Крім того, із задоволенням прийшла творча молодь в лиці лауреатів конкурсу - Андрія Крамаренка і Микити Чуканова."

На данном изображении может находиться: 18 человек, в том числе Рожеріо Мелло, люди улыбаются, люди стоят
В музеї Шістдесятництва

Відділ у справах молоді