До уваги студентів! Триває набір учасників  на Програму подвійного диплому  з Університетом Humanitas  (Сосновець, Польща)

До уваги студентів!

Триває набір учасників

на Програму подвійного диплому

з Університетом Humanitas
(Сосновець, Польща)

Як повідомлялось раніше, у студентів ТНПУ ім.В.Гнатюка з’явилась нова можливість одночасно здобувати освіту закордоном, з отриманням диплому польського вишу.

Для цього потрібно стати учасником спільної з Університетом Humanitas Програми подвійного диплому, яка передбачає паралельне навчання студента у двох навчальних закладах.

Що важливо, Програма надає можливість «перехресного вступу», а це означає, що участь у ній можуть взяти студенти будь-якої спеціальності нашого університету.

Навчання проходить англійською/українською/російською та польською мовами.

Більше інформації про Програму можна знайти тут:
Програма подвійного диплому Humanitas

Для участі в програмі необхідно заповнити реєстраційну анкету.

Прийом заявок триває до 1 липня 2019 року.

У разі виникнення будь-яких запитань звертайтесь, будь ласка, у відділ міжнародних зв’язків ТНПУ ім.В.Гнатюка (гуртожиток №2).