Програма ім. Г. Гамфрі для фахівців на середньому етапі розвитку кар’єри

Програма ім. Г. Гамфрі для фахівців

на середньому етапі розвитку кар’єри

Програма ім. Гамфрі пропонує стажування у США, без отримання ступеню, яке включає академічну програму та професійне стажування фахівців, які знаходяться на середньому етапі професійної кар’єри, у певних галузях для громадян України та інших країн світу. Програма пропонує можливості для професійного розвитку завдяки вивченню вибраних навчальних дисциплін в університеті під час академічної програми (тривалість – 9 місяців), участі у конференціях, спілкуванню у професійних мережах, та набуттю практичного досвіду під час обов’язкового стажування (тривалість – 3 місяці).

Щороку 18 відомих університетів США приймають до себе стипендіатів програми ім. Гамфрі. Відбір університетів здійснюється на підставі сукупності їхніх досягнень у конкретних галузях, ресурсів та підтримки, які вони можуть надати стипендіатам програми ім. Гамфрі.

Галузі на 2020–2021 академічний рік для громадян України:

• Масові комунікації та журналістика

• Управління освітою, планування та політика

• Аграрний та сільський розвиток

• Економічний розвиток

• Фінансова та банківська справа

• Управління природними ресурсами/ політика щодо довкілля/ зміна клімату

• Політика та управління у галузі охорони здоров’я

• Аналіз державної політики та державне управління

• Політика та управління наукою та технологіями

• Міське та регіональне планування

Вимоги до учасників конкурсу

Усі кандидати повинні мати щонайменше закінчену вищу освіту (ідеально – у тій галузі, на яку вони подають заявку), щонайменше 5 повних років досвіду роботи (бажано у тій галузі, на яку вони подають заявку), обмежений або жодного досвіду навчання у США.

Учасники конкурсу повинні продемонструвати лідерські якості, відданість громадській діяльності та гарне володіння англійською мовою. Очікується, що учасники програми матимуть навички адміністраторів та менеджерів.

Кінцевий термін подання заявок: 15 липня 2019 р. до 17:00.

Анкети заповнюються в електронній формі.

Контактна інформація: координатор програми: (044) 521-5273, kyivhumphrey@state.gov .

Відділ міжнародних зв’язків

Нагадуємо, що відтепер актуальні новини також можна знайти на сторінці відділу міжнародних зв’язків у Facebook @TNPUinternational.

Підписуйтесь, щоб першими дізнаватись інформацію про стипендіальні програми та гранти, анонси подій, зустрічей з іноземними гостями.