Інноваційні шляхи розвитку STEM-освіти в ТНПУ ім.В.Гнатюка 14.09.2015

Інноваційні шляхи розвитку STEM-освіти
в ТНПУ ім.В.Гнатюка

Викладачі кафедри інформатики (Н. Балик, С. Мартинюк, О. Барна, Г. Шмигер, Я. Василенко) взяли участь у серії міжнародних Інтернет-конференцій та семінарів з проблематики розвитку STEM-освіти у вищій та середній школі.

Під час роботи відбувалися наукові дискусії, обговорення, «мозкові штурми», опитування, анкетування. Науковці кожної країни розповіли про свої надбання в галузі модернізації вищої освіти.

Завідувач кафедри інформатики Надія Балик поділилася досвідом організації підготовки фахівців у галузі STEM на фізико-математичному факультеті. Зокрема, було зроблено акцент на таких інноваціях:

студентських STEM-проектах;

неформальному навчанні вчителів, студентів, учнів;

створенні бази кращих практик у галузі STEM.

Спільно з науковцями з Польщі, Словаччини, Грузії та України визначено тренди впровадження сучасної STEM-освіти та напрями подальшої співпраці у цій галузі.

Кафедра інформатики і методики її викладання

Дата:  14.09.2015 07:39:00