У ТНПУ ім. В. Гнатюка відбудеться зустріч із представниками Посольства США в Україні

У ТНПУ ім. В. Гнатюка відбудеться зустріч із представниками Посольства США в Україні

21 березня 2016 року о 14. 20 год. у 178 аудиторії головного корпусу відбудеться зустріч активу студентів та працівників університету із аташе з питань преси, освіти і культури Посольства США в Україні Конрадом Тернером та його заступником Вірою Терновською.

Не втрачайте можливості обговорити різноманітні аспекти Проекту академічної доброчесності в Україні, який реалізується за сприяння Британської Ради та посольства США в Україні, досвід Америки у цьому руслі та перші кроки легітимізації боротьби з такими ганебними явищами, як: академічний, науковий, дослідницький плагіат, шахрайство, корупція та багато іншого.

Окрім цього, буде чудова можливість дізнатися з перших вуст свіжу інформацію про інші проекти посольства США в Україні: академічні обміни викладачів та студентів, наукове стажування та ін.

Мар’яна Підодвірна