В ТНПУ ім.В.Гнатюка відбулося Свято національних культур від студентів-іноземців (ФОТО)

В ТНПУ ім.В.Гнатюка відбулося

Свято національних культур

від студентів-іноземців

26 червня в актовій залі університету відбулась міжнародна культурна зустріч, під час якої студенти-іноземці ТНПУ ім.В.Гнатюка, представники країн Європи, Азії і Африки, яскраво презентували культуру своїх країн.

Іноземні студенти, яких в закладі навчається вже близько 100, підготували для гостей заходу справжнє свято національних культур. Студенти з великою любов’ю і творчим підходом представили рідні країни: Зімбабве, Нігерію, Коморські Острови, ДР Конго, Марокко, Пакистан, Індію, Грецію.

Запальний танець від студентів із Греції

Глядачі дійства

Глядачі бурхливими аплодисментами та вигуками підтримки зустрічали і проводжали студентів, які під час своїх виступів демонстрували найцікавіші елементи традицій та власні творчі вміння через національні вбрання, танець, музику та пісні рідною мовою.

Задоволені глядачі
Щирі емоції радості

Поділилась елементами культури свого народу й волонтерка нашого університету з Китаю, Хонг’єн Ху, яка навчала охочих, як виготовляти паперові витинанки.

Майстер-клас з виготовлення витинанок від Хонгєн Ху

Витинанки вдались

На завершення усі активні учасники дійства отримали невеличкі подарунки та зробили спільне пам’ятне фото.

Спільне фото учасників

Така зустріч проходила в ТНПУ ім. В. Гнатюка вперше, проте можна з впевненістю сказати, що не востаннє!

Більше фото дивіться в альбомі