Конкурс серед студентів «Розумним Бути Модно»

Конкурс серед студентів

«Розумним Бути Модно»

Починаючи з 27 травня до 23 жовтня 2019 року проводиться всеукраїнський конкурс серед студентства - «Розумним Бути Модно». Запрошуємо студентів Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка (ТНПУ) долучитися до участі у конкурсі та поборотися за переможні місця, за які передбачені нагороди:

1-е місце – грошовий грант на оплату річного навчання;
2-е місце – грошовий грант на оплату навчання за 6 місяців;
3-є місце - грошовий грант на оплату 3 місяців навчання.

До конкурсу можуть приєднатися студенти будь-яких курсів та всіх факультетів Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка (ТНПУ), що навчаються на контрактній основі чи державному замовленні. В разі, якщо переможні місця займають студенти державного замовлення, вони отримують стипендію, відповідно до оплати навчання на курсі.

Правила та вимоги конкурсу «Розумним Бути Модно»

Учасникам конкурсу пропонується написати есе на тему: «Україна: проблеми та напрямки їх вирішення на шляху до інтеграції в ЕС»

Кожен учасник самостійно обирає предмет дослідження (питання або проблематика). Обране питання має бути на погляд студента актуальним, відповідати головній темі. Розглядати питання слід за визначеними напрямками (одним чи декільком):
  • Економіка;
  • Менеджмент;
  • Маркетинг;
  • Психологія;
  • Політологія;
  • Журналістика;
Ознайомитися більш детально з інформацію щодо правил написання, оформлення та змісту робіт - за посиланням.

Виконані роботи надсилаються на пошту education@likar.info з поміткою у темі «На Конкурс».

Терміни проведення конкурсу:

Конкурс стартує з 27.05.2019.
Прийом конкурсних робіт розпочинається 25.06.2019 р.
Deadline – 30.09.2019 р.
Оцінювання конкурсних робіт експертною радою - до 20.10.2019.
Оголошення переможців – 23.10.2019 року.

Конкурс «Розумним Бути Модно» проводиться за ініціативи міжнародної компанії «Open Media Group» та за партнерської підтримки:

• Інформаційний портал про здоров'я та медицину;
  • Сервіс продажу авіаквитків, жд квитків, автобусних білетів;
  • Інформаційний портал для батьків про дітей;
  • Сервіс підбору кредитів онлайн, мікрокредитів.