Вітаємо з почесною нагородою декана хіміко-біологічного факультету ТНПУ ім.В.Гнатюка (ФОТО)

Вітаємо з почесною нагородою
декана хіміко-біологічного факультету
 ТНПУ ім.В.Гнатюка

Колектив хіміко-біологічного факультету Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка вітає декана факультету доктора біологічних наук, професора кафедри загальної біології та методики навчання природничих дисциплін Дробик Надію Михайлівну з найвищою Урядовою нагородою Почесною грамотою Кабінету Міністрів України (протокол Комісії №6 від 18 червня 2019 р.), якою нагороджують за вагомий внесок у забезпечення розвитку освіти і науки, підготовку висококваліфікованих фахівців, сумлінну працю та високий професіоналізм.

Почесна відзнакаПочесна відзнака 2

Почесна відзнака 1

Церемонія вручення на засіданні ТОДА

Висловлюючи глибоку повагу, щиро вітаємо Надію Михайлівну і бажаємо нових професійних досягнень, життєвої наснаги, міцного здоров’я, миру, доброботу та сімейного благополуччя!

Голова профбюро хіміко-біологічного факультету
Гуменюк Галина Богданівна