ЗМІ про нас. Освітяни та науковці  з ТНПУ ім.В.Гнатюка отримали державні нагороди
ЗМІ про нас

Освітяни та науковці  з ТНПУ ім.В.Гнатюка

отримали державні нагороди

Кращі науковці та освітяни області отримали державні нагороди, призначені згідно Указу Президента України № 236/2019 від 17 травня 2019 року. Вручили їх 3 вересня.

За вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної науки, зміцнення науково-технічного потенціалу України, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм почесне звання „Заслужений працівник освіти України” отримали доцент кафедри ТНПУ Ольга Барна та завідувач кафедри ТНПУ  Іван Зуляк.

За вагомий особистий внесок у забезпечення розвитку освіти і науки, підготовку висококваліфікованих фахівців, сумлінну працю та високий професіоналізм почесною грамотою Кабінету Міністрів України нагороджено керівника центру довузівської підготовки, доцента кафедри педагогіки і методики початкової і дошкільної освіти ТНПУ Марію Бойко, декана хіміко-біологічного факультету, професора кафедри загальної біології та методики навчання природничих дисциплін ТНПУ,  доктора біологічних наук, професора Надію Дробик.

Освітяни, науковці та медики з Тернопільщини отримали державні нагороди