Безкоштовне стажування в університетах Канади  для студентів-третьокурсників

Безкоштовне стажування

в університетах Канади

для студентів-третьокурсників

10 вересня 2019 р. (вівторок) о 14:15 в 178 ауд.
відбудеться презентація канадської урядової програми науково-дослідницьких стажувань студентів Mitacs Globalink Research Intership – 2020.

Програма передбачає стажування протягом 12 тижнів у кращих університетах Канади та включає широкий перелік дисциплін: від науки, техніки та математики до гуманітарних та соціальних наук.

Участь у програмі безкоштовна!

Умови участі у програмі:

- бути студентом 3-го курсу одного з ЗВО України, за різними спеціальностями та напрямками дослідницьких інтересів;

- володіти англійською або французькою мовою на розмовному рівні (екзамен не потрібний);

- академічний середній бал вище 80%.

Для участі у програмі Globalink Research Internship студенти подають такі документи:

1. Онлайн-заявка на участь у програмі.

2. СV з описом наукових інтересів.

3. Лист-рекомендація від професора чи наукового керівника з описом досвіду досліджень та наукових інтересів (інструкція).

4. Виписка з оцінками від університету (підтвердження рівня середнього академічного балу вище 80%).

Кінцевий термін подачі заявок: 18 вересня 2019 року.

Тож запрошуємо зацікавлених студентів 2-3 курсу на зустріч для більш детального ознайомлення з умовами програми, а також щоб поставити свої запитання координатору програми.

Інформація про програму на сайті: http://www.mitacsua.org/#hto-mozhe-stati-uchasnikom

постер