У ТНПУ відбулася презентація канадської студентської програми Mitacs Globalink Research Internship (ФОТО)

У ТНПУ відбулася презентація
канадської студентської програми
Mitacs Globalink Research Internship

10 вересня 2019 р. відбулась зустріч студентів ТНПУ ім.В.Гнатюка із Валерієм Лазарюком – амбасадором канадської програми Mitacs Globalink Research Internship, яка є міжнародною ініціативою для студентів з 10 країн світу для дослідницького стажування в кращих університетах Канади.

Під час презентації

На зустріч завітали студенти факультету іноземних мов, хіміко-біологічного факультету, філології та журналістики, факультету мистецтв, факультету педагогіки та психології.

Студенти під час зустрічі

Пан Валерій розповів, що програма Mitacs Globalink Research Internship охоплює дуже різноманітні наукові сфери досліджень, а тому кандидатом для стажування може стати студент будь якого факультету та спеціальності. Програма передбачає 12-тижневе стажування в одному із канадських університетів з травня по вересень кожного року та роботу над дослідницьким проектом під керівництвом канадських викладачів університетів з різних наукових дисциплін: від інженерних, технічних і математичних до гуманітарних і соціальних наук.

Лазарюк Валерій Володимирович

Під час презентації гість також розповів про важливі деталі програми,  вимоги до кандидатів при відборі, а також переваги, якими користуватимуться випускники програми при поданні на майбутні стажування.

Отож, Програма включає:

• роботу над спільним проектом з професором канадського університету (згідно ваших інтересів, навичок та попереднього досвіду);

• переліт Україна-Канада та Канада-Україна;

• трансфер з аеропорту до місця вашого проживання;

• стипендію на житло, харчування та проживання;

• медичне страхування;

• зарахування на період стажування до канадського університету;

• підтримку студентів-менторів на кампусі канадського університету;

• можливість відвідування заходів, воркшопів, семінарів з професійного розвитку;

• сертифікат, що підтвержує проходження програми Globalink Research Internship.

Що необхідно для того, щоб Вас обрали для стажування:

• Розмовний рівень англійської мови.

• Академічний бал не менше 80%.

• Бути студентом 3-ого курсу бакалаврату.

• Приїхати до Канади у період з 1 травня по 31 липня 2020 року.

• Повернутися до України у період з 31 липня по 30 вересня 2020 року.

• Наявність закордонного паспорта, дійсного не менш ніж  до січня 2021 року.

Основні кроки для подачі на участь у програмі:

• он-лайн заявка на стажування;

• CV з описом наукових інтересів;

• лист-рекомендація від викладача Вашого університету в Україні;

• виписка з університету про Вашу успішність.

Дедлайн реєстрації на цю програму – 18 вересня 2019 року.

Перевагами стажування за канадською програмою Mitacs Globalink Research Internship є міжнародний досвід наукової діяльності у кращих університетах Канади, доступ до найкращої матеріально-технічної бази університетів країни, ознайомлення з освітніми інноваціями  Канади, а також нові знайомства та подорожі країною.

Подача заявок -