ЗМІ про нас. Найкрасивішою студенткою ТНПУ стала Вікторія Мульська (фото, відео)

ЗМІ про нас

Найкрасивішою студенткою ТНПУ

стала Вікторія Мульська

12 красунь з різних факультетів Тернопільського національного педагогічного університету сьогодні, 24 березня, боролися за титул «СтудМіс ТНПУ-2016».

Перемогу  та звання найкрасивішої здобула 18-річна Вікторія Мульська. Дівчина також виборола титул «Міс Глядацьких симпатій». Першою віце-міс стала Єлизавета Шпаковська , а другою - Лілія Андрейко. Міс-Інтернет - 21-річна Марія Пастух.

Переможниця  отримає цінні подарунки та можливість взяти участь у конкурсі «СтудМіс Тернопільщини», або й у всеукраїнському змаганні за корону серед студенток.

Загалом у конкурсі краси взяли участь дівчата, які навчаються на факультеті філології та журналістики, географічному факультеті, інститут педагогіки та психології, інженерно-педагогічному факультеті, а також хіміко-біологічному. Конкурсантки дефілювали у вечірніх сукнях, купальниках та  демонтували свої таланти. Вочевидь перша красуня ТНПУ Вікторія Мульська зачарувала суддів своєю піснею.

ternopoliany.te.ua