Запрошуємо у “Школу громадської активності” – платформу для особистого зростання!

Запрошуємо

“Школу громадської активності” –

платформу для особистого зростання!

Ти молода людина, яка хоче знайти себе в Україні?

Безвіз спокушає виїхати закордон?

Відчуваєш, що зможеш впливати на ефективні зміни в країні та стати лідером громадськості, але не знаєш як?

Тоді тобі саме час зареєструватись на “Школу громадської активності” - платформу для особистого зростання!

Презентація відбудеться 10 жовтня о 14.20 в аудиторії 60

Метою проекту є сприяння самореалізації молодих людей, шляхом їх активного залучення до роботи громадських організацій (зокрема молодіжних, антикорупційних та тих, що займаються розвитком громад), мотивування їх дізнатись більше про реформу виборчої системи, молодіжної політики, антикорупційних органів та децентралізації. На завершення проекту учасники матимуть змогу також пройти стажування у громадських організаціях.

Результати кажуть самі за себе: більшість випускників Школи знайшли себе у громадській діяльності, розпочали власний бізнес та лідерами політичних партій.

Реєструйся на презентацію: http://bit.ly/CAS_Ternopil

Відібрані учасники зможуть прослухати курс тренінгів та семінарів, спрямованих на виховання майбутніх лідерів у бізнесі, владі, громадських організаціях.

Громадська активність